Σχετικά με την εκπόνηση Διδακτορικών Διατριβών ακολουθείται η διαδικασία, όπως αυτή προβλέπεται από την κείμενη νομοθεσία και τον Κανονισμό Διδακτορικών Σπουδών του Τμήματος.
Οι ενδιαφερόμενοι/ες επικοινωνούν με τα μέλη ΔΕΠ που θεραπεύουν τα σχετικά αντικείμενα και εφ’ όσον έχουν τα απαιτούμενα προσόντα, καταθέτουν αίτηση με πλήρη φάκελο. Η αίτηση συζητείται στον αρμόδιο Τομέα και κατόπιν στη Συνέλευση του Τμήματος.
ΤΙΤΛΟΣ | ||
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ | ![]() |
|
ΦΕΚ ΙΔΡΥΣΗΣ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ | ![]() |
|
ΑΙΤΗΣΗ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ | ![]() |
![]() |