σε δοκιμαστική λειτουργία
Νέα Στην Πρώτη Σειρά

 

 
 
 
Από τη Γραμματεία του Τμήματος ανακοινώνεται ότι 
 
 
η ορκωμοσία των προπτυχιακών φοιτητών που ολοκλήρωσαν τις σπουδές τους στην εξεταστική περίοδο Σεπτεμβρίου  ακαδ. έτους  2016-17  θα πραγματοποιηθεί την
 
Δευτέρα  18  Δεκεμβρίου 2017
και
ώρα 10.30 – 13:00
 
στην Αίθουσα Τελετών του Πανεπιστημίου.
 
  • Σας υπενθυμίζουμε ότι, η παρουσία σας στην Τελετή Ορκωμοσίας είναι απαραίτητη προϋπόθεση για την λήψη του πτυχίου σας.
  • Σύμφωνα με το τελετουργικό του Πανεπιστημίου προηγείται ενδυμασία με την τήβεννο του Ιδρύματος, για το λόγο αυτό παρακαλείσθε να έρχεστε από τη Γραμματεία του Τμήματος τουλάχιστον μισή  (½) ώρα νωρίτερα από την προκαθορισμένη και να έχετε μαζί σας Δελτίο Αστυνομικής Ταυτότητας και την Ακαδημαϊκή Ταυτότητα - Paso (όσοι δεν την έχουν καταθέσει κατά την υποβολή της αίτησης ορκωμοσίας)
  • Αναλυτικά οι ορκισθέντες (Ονοματεπώνυμο - Πατρώνυμο, Αριθμός Μητρώνου) έχουν ως ακολούθως:

Εξεταστική Σεπτεμβρίου Ακαδ. έτους 2017-18, 
ώρα : 10:30-12:30

                       
  1. ΑΓΕΛΛΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ -  03110223
  2. ΑΔΕΛΦΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ   του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-  03130854
  3. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 03130766
  4. ΒΑΡΔΑΛΑ ΕΛΕΑΝΑ  του ΧΡΗΣΤΟΥ - 03100079  
  5. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - 03130831
  6. ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  του  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  -03110286
  7. ΓΛΗΝΟΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ -03120831
  8. ΓΟΥΔΑ  ΓΟΥΑΝΤΑ  ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΙ  ΘΕΟΔΩΡΟΥ- 03130786
  9. ΔΟΥΣΗΣ    ΚΙΜΩΝ  του ΙΩΑΝΝΗ  -03090161
  10. ΔΡΑΚΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 03131712
  11. ΚΑΡΑΚΟΥΣΗ  ΕΥΘΥΜΙΑ  του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ -03130741
  12. ΚΑΡΑΠΑ ΙΩΑΝΝΑ   του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  - 03120867
  13. ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  -03130794
  14. ΚΑΡΟΥΖΑΚΗ   ΝΑΤΑΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - 03130796
  15. ΚΑΦΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-03100281
  16. ΚΕΡΑΣΟΒΙΤΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 03130859    
  17. ΚΕΡΚΕΛΕ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΕΛΠΙΔΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ- 03120773
  18. ΚΙΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  -03120889
  19. ΚΟΝΙΚ   ΜΟΝΙΚΑ  ΑΝΕΤΑ  του ΕΝΤΒΑΡΝΤ  - 03130869
  20. ΚΟΡΟΞΕΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ -03120009
  21. ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ  -03130739
  22. ΚΟΦΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-03090084
  23. ΛΑΪΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ  του ΑΡΓΥΡΙΟΥ-03100080
  24. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -  03110182  
  25. ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ- 03100142
  26. ΛΥΚΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ -03110035
  27. ΜΑΓΓΙΠΑ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - 03130756
  28. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ   ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- 03130836                                                  
  29. ΜΑΛΕΒΙΤΗ  ΒΙΟΛΕΤΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- 03090047
  30. ΜΑΝΙΚΑ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ  του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ - 03130843
 
 

ΑΠΟ  ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ  ΟΡΚΩΜΟΣΙΕΣ

 
  1. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ   ΠΕΤΡΟΣ του  ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ-  03000304
  2. ΑΛΑΤΖΑ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- 03060147
  3. ΑΛΙΑΖΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - 03100003
  4. ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΠΑΡΕΣΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -  03070359
  5. ΒΑΡΕΛΗ   ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ -03070258
  6. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΥΛΟΣ του ΗΛΙΑ  -03000226
  7. ΒΡΥΩΝΙΔΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ - 03040275
  8. ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΥ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ -03060350
  9. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟΥ-ΚΟΥΜΠΟΥΛΑ   ΕΛΕΝΗ  του ΧΡΗΣΤΟΥ -03090300
  10. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΑΡΙΑ  του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-03130751
  11. ΙΩΑΝΝΟΥ   ΜΥΡΙΑ του ΜΙΧΑΛΑΚΗ- 03050277
  12. ΚΑΖΑΣΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ -03070377
  13. ΚΑΡΑΒΕΛΛΑ  ΗΡΑ- ΑΓΛΑΪΑ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 03020212
  14. ΚΑΡΑΛΗΣ   ΚΥΡΙΑΚΟΣτου ΣΤΕΦΑΝΟΥ-03131847
  15. ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ- 03110276
  16. ΚΟΤΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - 03050233
  17. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ - 03060071
  18. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ -03060106
 

Εξεταστική  Σεπτεμβρίου Ακαδ. Έτους 2017-18, 
ώρα :12:30-13:30

 
  1. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗ  ΑΝΤΡΕΑ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - 03130772
  2. ΜΕΛΝΙΚ   ΝΑΤΑΛΙΑ του ΣΕΡΓΚΙΙ- 03100013
  3. ΜΕΤΑΞΑΚΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ -03890114
  4. ΜΙΧΑ   ΕΥΘΑΛΙΑ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  - 03130802
  5. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -03080136
  6. ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -03130840
  7. ΜΠΕΝΕΚΟΥ   ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ -  03110217
  8. ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ   ΑΘΗΝΑ του  ΘΕΟΦΑΝΗ  - 03120895
  9. ΜΠΟΤΣΗ    ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-  03110288  
  10. ΜΥΛΩΝΑ   ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ  -03120847
  11. ΝΕΡΑ    ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ- 03120007
  12. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -  03010235
  13. ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ-  03130738
  14. ΝΤΡΑΓΚΟΤΙ  ΜΕΓΚΙ του ΦΕΡΝΤΙΝΑΝΤ  - 03130792  
  15. ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ- 03110149
  16. ΠΕΤΡΙΔΗ   ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ- 03130781
  17. ΡΕΦΕΝΕ  ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ - 03130775
  18. ΣΑΡΡΗΓΙΑΝΝΗ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-  03120819
  19. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ   ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗΣ-  03120806
  20. ΣΚΟΝΔΡΑ   ΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ- 03110039
  21. ΣΚΥΛΑ     ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ- 03130820 
  22. ΤΑΛΑΚΗ  ΣΜΑΡΑΓΔΗ του ΠΕΤΡΟΥ-  03130755
  23. ΤΟΥΡΛΙΔΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣτου ΝΙΚΟΛΑΟΥ- 03130835
  24. ΤΡΑΚΚΑ   ΕΙΡΗΝΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ-  03130811
  25. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ    ΗΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -03130824
  26. ΦΑΒΒΑΤΑ  ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-  03110033
  27. ΦΙΚΗ  ΝΙΚΟΛΕΤΑτου ΝΙΚΟΛΑΟΥ-  03120814
  28. ΦΛΩΡΟΥ  ΜΑΡΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- 03120912      
 

ΑΠΟ  ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ  ΟΡΚΩΜΟΣΙΕΣ

 
  1. ΜΠΑΓΙΩΡΓΟΥ     ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-03090266
  2. ΜΠΑΤΖΑΚΑ     ΕΙΡΗΝΗ του ΣΑΒΒΑ- 03030345
  3. ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ   ΠΑΥΛΟΣ  του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ- 03020341
  4. ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗ  ΦΙΛΕΡΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - 03080189
  5. ΠΡΙΟΝΙΔΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑτου  ΝΙΚΟΛΑΟΥ - 03020316
  6. ΣΑΓΙΑΝΝΟΥ   ΕΥΑΝΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ- 03020165
  7. ΣΙΣΤΡΙΝΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ-  03020235
  8. ΣΟΥΛΤΑΤΟΥ    ΠΕΛΑΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ- 03110271
  9. ΣΠΥΡΙΔΟΥ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- 03110129
  10. ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΗ   ΕΙΡΗΝΗ του Μ ΑΡΚΟΥ- 03000240
  11. ΣΤΕΦΑΝΟΥ    ΗΛΙΑΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ- 03980165
  12. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- 03060374
  13. ΤΣΑΟΥΛΑΣ-ΜΟΙΡΟΠΟΥΛΟΣτου ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΙΑΣΩΝΟΣ- 03030137
  14. ΤΣΙΟΧΑΝΤΑΡΗ    ΓΕΩΡΓΙΑ-ΚΟΚΩΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-  03060127
  15. ΤΣΩΝΟΥ    ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ- 03110282
  16. ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΥ    ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ-  03050122
  17. ΦΑΤΟΥΡΟΣ   ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ- 03030238
  18. ΦΕΡΤΑΚΗ   ΜΑΡΙΑτου ΙΩΑΝΝΗ- 03040354
  19. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΟΥ   ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- 03040009
 

 

Επιπλέον Πληροφορίες

Ημερομηνία
2017-12-07