σε δοκιμαστική λειτουργία
Νέα ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

 

 

Από τη Γραμματεία του Τμήματος ανακοινώνεται ότι η ορκωμοσία των προπτυχιακών φοιτητών που ολοκλήρωσαν τις σπουδές τους στην εξεταστική περίοδο Σεπτεμβρίου 2016 θα πραγματοποιηθεί την

 

Πέμπτη 16  Μαρτίου 2017

και

ώρα 11.30 – 13:00

στην

αίθουσα τελετών του Πανεπιστημίου.

 
  • Σας υπενθυμίζουμε ότι, η παρουσία σας στην Τελετή Ορκωμοσίας είναι απαραίτητη προϋπόθεση για την λήψη του πτυχίου σας.
  • Σύμφωνα με το τελετουργικό του Πανεπιστημίουπροηγείται ενδυμασία με την τήβεννο του Ιδρύματος, για το λόγο αυτό παρακαλείσθε να έρχεστε από τη Γραμματεία του Τμήματος τουλάχιστον 1/2 ώρα νωρίτερα από την προκαθορισμένη και να έχετε μαζί σας Δελτίο Αστυνομικής Ταυτότητας και την Ακαδημαϊκή Ταυτότητα - Paso (όσοι δεν την έχουν καταθέσει κατά την υποβολή της αίτησης ορκωμοσίας)
 

Πίνακας Ορκωμοσίας

 
Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2016
Ώρα : 11:30-12.00
Αναλυτικά οι ορκισθέντες:
 
 
1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  
2. ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    
3. ΑΜΠΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  
4. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
6. ΒΑΛΛΙΑΝΟΥ-ΣΕΤΤΑ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ  ΧΡΗΣΤΟΥ                  
7. ΒΑΣΙΩΤΗ ΞΕΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ   ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ              
8. ΒΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  
9. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΓΚΟΛΦΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
11. ΔΕΡΠΟΓΟΣΙΑΝ-ΒΕΛΠΟΣΙΑΝ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ               
12. ΕΛΧΑΝΤΙ(ELHADI) IMAN(IMAN) TOY AMEΡ                      
13. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  
14. ΚΑΛΑΠΟΒΑ(KALAPOVA) ΣΙΜΕΟΝΑ(SIMEONA) ΤΟΥ ΝΤΙΜΙΤΡΟΒΑ  
15. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ –ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ  
16. ΚΑΡΑΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ  
17. ΚΑΡΑΒΟΥΡΝΙΩΤΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            
18. ΚΑΡΑΚΑΤΣΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
19. ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  
20. ΚΙΝΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  
21. ΚΛΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ               
22. ΚΟΛΛΙΝΙΑΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ  
23. ΚΟΣΜΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  
24. ΚΟΥΤΣΑΒΛΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  
25. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
26. ΛΙΝΑΡΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ        
27. ΛΥΠΗΜΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
28. ΛΥΤΡΑ ΙΩΣΗΦΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
29. ΜΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
30. ΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ  
31. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ  ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ             
 
ΑΠΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΟΡΚΟΜΩΣΙΕΣ
 
1. AΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ    
2. ΑΛΑΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   
3. ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ- ΠΑΡΕΣΣΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ  
4. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ              
5. ΒΡΥΩΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ      
6. ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ    
7. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟΥ-ΚΟΥΜΠΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ          
9. ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΥΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΑΚΗ            
10. ΚΑΖΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ  
11. ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
12. ΚΑΡΑΒΕΛΛΑ ΗΡΑ-ΑΓΛΑΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ             
13. ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ           
14. ΚΟΤΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ  
15. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
16. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
17. ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ   
 
   
 
Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2016
Ώρα : 12:30-13:00
Αναλυτικά οι ορκισθέντες:
 
1. ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  
2. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ  
3. ΜΗΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  
4. ΜΟΥΝΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ  
5. ΜΠΑΓΙΩΡΓΟΥ ΕΛΕΝΗΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
6. ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  
7. ΠΑΡΧΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ  
8. ΜΠΙΖΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ  
9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΙΡΗΝΗΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  
10. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ  
11. ΝΤΟΥΓΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ-ΜΥΡΤΩ   ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                
12. ΟΡΦΑΝΑΚΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ-ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ               
13. ΠΑΠΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ               
14. ΠΑΤΡΙΚΗ ΜΑΡΙΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ           
15. ΠΕΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ            
16. ΠΟΛΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          
17. ΣΑΛΜΑΤΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ       
18. ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ             
19. ΣΒΟΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ  
20. ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ  
21. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ            
22. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ             
23. ΣΤΡΑΒΟΣΚΟΥΦΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          
24. ΤΣΑΜΠΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ             
25. ΤΣΑΜΠΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΜΗΝΑ             
26. ΤΣΑΠΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          
27. ΤΣΕΡΕΑ ΣΟΦΙΑ  ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ              
28. ΤΣΙΠΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    
29. ΧΑΜΠΙΠ ΜΠΑΙΡΑΜ ΤΟΥ ΜΕΜΕΤ             
30. ΧΑΝΤΖΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ              
31. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     
32. ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            
 

ΑΠΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΟΡΚΟΜΩΣΙΕΣ
 
1. ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΦΙΛΕΡΗΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ      
2. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                   
3. ΠΡΙΟΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ              
4. ΣΑΓΙΑΝΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΕΥΓΓΕΛΟΥ   
5. ΣΙΣΤΡΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ                  
6. ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ                         
7. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                        
8. ΣΟΥΛΤΑΤΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ                         
9. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         
10. ΤΣΑΟΥΛΑΣ-ΜΟΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΙΑΣΩΝ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ         
11. ΤΣΙΟΧΑΝΤΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ –ΚΟΚΩΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ           
12. ΤΣΩΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ                      
13. ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ                  
14. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                         
15. ΦΕΡΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                         
16. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                  

 

 


Παλιαότερη Ανακοίνωση


Ανακοινώνεται ότι η ορκωμοσία των προπτυχιακών φοιτητών που ολοκλήρωσαν επιτυχώς τις σπουδές τους στην εξεταστική περίοδο Σεπτεμβρίου 2016 θα πραγματοποιηθεί την 

Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017
 
 
Παρακαλούνται οι φοιτητές, που δεν έχουν υποβάλει αίτηση ορκωμοσίας μέχρι και σήμερα, να προσέλθουν στην Γραμματεία μόνο
 
Τρίτη
14/2, 21/02, 28/02
και
ώρες 10.00-13.00,
 
έχοντας μαζί τους:
1. φωτοαντίγραφο της αστυνομικής τους ταυτότητας και 
2. βεβαίωση περί μη οφειλής βιβλίων στην Βιβλιοθήκη του Πανεπιστημίου.
 
  • Θα ακολουθήσει ανακοίνωση με το πρόγραμμα ορκωμοσίας. 
 

Επιπλέον Πληροφορίες

Ημερομηνία
2017-03-13